Panele szklane do kuchni – druk na szkle

DRUK NA SZKLE do Kuchni, łazienki i biura. Każda z tych przestrzeni powinna być przede wszystkim funkcjonalna i dobrze rozplanowana, jednak ważne jest także, aby ładnie wyglądała. Dzięki temu osoby z nich korzystające czują się w nich dobrze i wygodnie.
Nie od dziś wiadomo, że to dodatki nadają wnętrzu styl, ciepło i charakter. Współcześnie w modzie dominuje prostota i wygoda. Obie z tych funkcji bezsprzecznie spełnia nowoczesny dodatek jakim jest panel szklany z nadrukiem. Odpowiedni dobrana grafika na szkle sprawia, że wydruk na szkle pasuje do każdego wnętrza, zarówno do nowoczesnego, tradycyjnego, awangardowego, jak i minimalistycznego. Stanowi oryginalną i niepowtarzalną alternatywę dla tradycyjnych rozwiązań np. dla płytek ceramicznych w łazience, obrazów w biurze czy kawiarni. Co ważne panele szklane są łatwe w czyszczeniu i konserwacji.

Zamów wydruk na szkle Nasze wzory – zobacz

Oferujemy wydruki na szkle

Oferujemy nadruki UV na szkle zwykłym i hartowanym o grubościach 4mm lub 10mm.
Szkło hartowane z nadrukiem to tzw. szkło bezpieczne. Pięć razy bardziej wytrzymałe od zwykłego szkła. Odporne na wysoką temperaturę i uderzenia. Jeśli dojdzie do pęknięcia to rozpada się ono na drobne, nieostre kawałki. Należy pamiętać, że po zahartowaniu szkła nie można w nim nic wyciąć. O konieczności wycięcia jakichkolwiek otworów np. pod gniazdka elektryczne należy poinformować wcześniej podczas wykonywaniu pomiaru szkła w Państwa kuchni.

Druk UV na szkle

Zastosowanie technologii UV zapewnia doskonałą głębię i ostrość kolorów, wysoką trwałość druku – zabezpieczenie przed promieniowaniem ultrafioletowym.
Nadruk grafiki na szkle lub zdjęcia wykonywany jest na tylnej stronie tafli szkła w dwóch warstwach. Pierwsza warstwa to warstwa kolorowa, druga warstwa to biały poddruk. Następnie całość nadruku jest zabezpieczana folią zgrzaną ze szkłem dzięki czemu nadruk jest odporny na klej, zarysowania, wilgoć oraz inne czynniki zewnętrzne. Pozwala to na zabezpieczenie grafiki przez zniszczeniem, zarysowaniem i matowieniem.

Wykończenie szkła z nadrukiem

Krawędzie tafli szkła są szlifowane. Zapewniamy także wg. Państwa potrzeb: fazowanie szkła, szlifowanie, hartowanie szkła, wiercenie otworów na gniazdka pojedyncze / podwójne / potrójne, wycięcie naroży, zaokrąglanie naroży, wiercenie otworów, łuki, koła, szablony.

Montaż szkła w kuchni

Montujemy panele szklane bezpośrednio do podłoża za pomocą odpowiedniego kleju lub z wykorzystaniem elementów dystansowych takich jak: dystanse montażowe lub okucia.

Profesjonalny pomiar szkła w kuchni – czy jest bezpłatny?

Świadczymy kompleksowe obsługi od wykonania pomiarów, docięcia i obróbki szkła, zakup zdjęcia, wizualizację, wydruk, transport oraz montaż szkła w Państwa kuchni lub łazience.
Podczas pomiaru nasz pracownik pokaże próbki i wzory szkła, zaprezentuje jego rodzaje oraz doradzi Państwu i odpowie na wszelkie pytania. Opłata za pomiar wynosi 150,00 zł, którą pobieramy podczas pomiaru i traktujemy jako zaliczkę, którą odliczamy od kwoty zamówienia po jego realizacji.

Wizualizacja i projekt

Za wykonanie profesjonalnego projektu i wizualizacji nie pobieramy opłat. Wizualizację opracowujemy na podstawie zdjęcia lub grafiki z serwisu www.fotolia.pl. Na życzenie oferujemy wykonanie dowolnych zmian graficznych, kompozycyjnych i kolorystycznych (bez dodatkowych opłat). Państwa poprawki i sugestie do projektu nie są obciążone dodatkową opłatą.
Jeśli chcą Państwo mieć możliwość wyboru spośród kilku propozycji wizualnych – wówczas opłata wynosi 50,00 zł za każdy kolejny projekt.

DRUK UV

Oferujemy prędkość druk w trybie CMYK 60m2/h oraz CMYK+biały 45m2/h.

Jednocześnie oferujemy Państwu druk najwyższej jakości na szkle, pcv, piankach, mdf, płytach kompozytowych i wszystkich materiałach płaskich do grubości 52mm. www.sklep.studiodar.pl / www.studiodar.pl

Cena szkła do kuchni – jakość 1200×1200 Fine ART

Szkło niehartowane
240,00
m2
 • grubość szkła 4mm
 • szkło zwykłe Float
 • szkło OptiWhite idealnie przejrzyste i neutralne kolorystycznie, dopłata 30%
 • dzwoń: tel.: +48 33 443 20 60 lub zamów w sklepie on-line
Szkło hartowane
340,00
m2
 • grubość szkła 4mm
 • szkło zwykłe Float
 • szkło OptiWhite idealnie przejrzyste i neutralne kolorystycznie, dopłata 30%
 • dzwoń: tel.: +48 33 443 20 60 lub zamów w sklepie on-line

Cena montażu szkła

Koszt montażu szkła
199,00
m2
 • zawiera niezbędne materiały takie jak klej, czyściwo, uszczelniacze
 • usługę ekipy montażowej
 • dojazd do 30KM od Bielsko-Biała, powyżej 1,10 za KM