Allison board to płyty kartonowe o opatentowanej strukturze plastra miodu, mają szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach, od budownictwa, po przemysł meblarski oraz reklamowy i targowo/wystawowy. W reklamie świetnie sprawdzają się przy produkcji stojaków i prezenterów przeznaczonych do ekspozycji w sklepach, ścianek, obrazów, dekoracji witryn sklepowych, tablic informacyjnych czy konstrukcji przestrzennych. Doskonale sprawdzają się także jako meble z ekologicznego materiału wszędzie tam gdzie liczą się certyfikaty zdrowotne. Płyty Allison board są również dobrym rozwiązaniem do zabudowy stoisk wystawienniczych na targach. Każdą płytę ALLISON board (plaster miodu) możemy ciąć ploterem, nawiercać, ciąć pod kątem 45 stopni aby można było ją składać i formować za pomocą naszego plotera Kongsberg X44.
Zobacz więcej szczegółów

Druk UV na Allison board

ALLISON board jest innowacyjnym kartonem o opatentowanej strukturze plastra miodu. Dzięki czemu jest wyjątkowo lekki, trwały, a także sztywny. Tektura ALLISON board występuje w trzech rozmiarach (10 mm, 16 mm, 30 mm) i jest w całości wykonanym z kartonu materiałem przez co jest przyjazny dla środowiska i w 100% podlega recyklingowi. Karton dostępny jest w kolorze białym i surowym brązowym. Zadruk UV wykonujemy bezpośrednio na materiale w pełnym kolorze lub kolorem białym.

Płyta Allison board

Poszerzamy ofertę o sprzedaż rewelacyjnego materiału od firmy PilloPak. Materiał ten dzięki idealnie gładkiej powierzchnia świetnie nadaje się do zadruku metodą UV. Materiał dostępny jest zakresie grubości 10-30 mm, a maksymalny rozmiar płyty to 200 x 305 cm.

Zastosowanie płyt typu plaster miodu

Płyty typu plaster miodu można zastosować w dziedzinach takich jak: Projektowanie wnętrz, oświetlenie dekoracyjne, druk cyfrowy, ekspozytory (POS / POP), aranżacja przestrzeni targowych, meblarstwo, aranżacja wnętrz, napisy, ściany działowe / okładziny, aranżacja sklepów, szyldy wewnętrzne.