Druk banerów reklamowych Bielsko-Biała. Nasze banery to bardzo wygodny sposób na reklamę produktu czy usługi, cieszą się one dużą popularnością. Są tanie i efektywne. Dzięki różnym sposobom montażu można zmieniać miejsce ich ekspozycji. Banery wykorzystywane są w różnych branżach aby stworzyć rozpoznawalną markę i promować daną działalność. Kosztują ułamek tego, co kampania reklamowa, ale mają daleko idący wizualny wpływ na potencjalnych klientów.

Zamów baner on-line

Druk banerów reklamowych Bielsko-Biała

Dlaczego banery są tak popularne? Niestandardowe wymiary wydruków pozwalają zaprojektować baner dostosowany do własnych potrzeb. Zastosowanie efektownej grafiki, wykorzystanie żywych kolorów i liternictwa przyciąga uwagę potencjalnych klientów. Inną zaletą banerów jest to, że są one bardzo uniwersalne. Zwłaszcza jeśli są wykorzystywane w targach i imprezach sprzedaży, są doskonałym narzędziem reklamy, aby ludzie wiedzieli, kim jesteś i co robisz. Ponadto banery nie są montowane na stałe i mogą one być wykorzystywane w dowolnej lokalizacji. Można umieścić je w strategicznych miejscach, aby wizerunek firmy był dobrze widoczny i usunąć, gdy nie jest to już wymagane.

Oferujemy wydruk banerów jednostronnych i dwustronnych

Drukujemy na materiałach takich jak: standardowy frontlit 450g powlekany oraz frontlit 510g powlekany. Mają one mocną, gładką strukturę odporną na warunki atmosferyczne – promienie słoneczne, deszcz, mróz. Druk banerów reklamowych wykonujemy metoda UV LED. Dzięki wysokiej jakości wydruku gwarantuje ona intensywność kolorów oraz odporność na ścieranie i blancięcie. Wysokiej jakości wydruk gwarantuje dokładność i intensywność kolorów.

Banery odblaskowe

Dla klientów, którzy chcą, aby ich reklama była widoczna zarówno w dzień, jak i w nocy polecamy banery odblaskowe. Banery odblaskowe są widoczne 24h na dobę! Zobacz naszą propozycję banera odblaskowego 520g. Druk banerów reklamowych i odblaskowych Bielsko-Biała
druk reklam i banerów bielsko-biała

Wykończenia banerów

Wykończenia naszych banerów są uniwersalne, nadające się do każdego rodzaju montażu. Są to banery zgrzewane i oczkowane średnio co 50cm. Na życzenie klienta możemy zwiększyć ilość oczek lub wykonać baner z tunelami.
Baner można montować praktycznie wszędzie na profilach aluminiowych, stalowych, ramach z lin, konstrukcjach metalowych, drewnianych, elewacjach, ogrodzeniach. Tak więc, rodzaj podłoża determinuje sposób jego montażu. Mogą to być plastikowe opaski zaciskowe, wkręty, gumy samonaciągające (ekspandory), pasy ściągające z klamrami lub napinaczami.

Zamów baner on-line

Cena banerów drukowanych – wszystkie wydruki 720-1200dpi

Standart - Banery laminowane 440g
21,50 netto
m2
  • druk UV LED – EFI Vutek PRO32r+
  • gramatura 440g
  • do 1 roku ekspozycji, podatne na zrywanie, załamywanie
  • banery tańsze
  • dzwoń: tel.: +48 33 443 20 60 lub zamów w sklepie on-line
Premium - Banery powlekane 510g
22,50 netto
m2
  • druk UV LED – EFI Vutek PRO32r+
  • gramatura 510g
  • do 2 lat i dłużej zależnie od warunków ekspozycji
  • banery droższe
  • dzwoń: tel.: +48 33 443 20 60 lub zamów w sklepie on-line